0

Які підприємства частіш за все беруть участь у тендерах

Тендерну систему було введено щоб запобігти корупції у сфері закупівель, що здійснюються державними підприємствами. Адже такі установи, частіш за все, потребують суттєвих витрат на різноманітне обладнання та інші товари, тож суми там часом можуть бути надзвичайно великими. Але до виникнення тендерної системи та введення її в якості обов’язкової, ці закупівлі робилися переважно досить не прозорим шляхом. До того ж, були випадки, коли керівництво деяких підприємств підробляло папери, списуючи частину прибутку компанії на закупівлю нового обладнання, хоча фактично ці гроші розходилися по кишенях верхівки.

Після введення обов’язкової тендерної системи, зробити це практично неможливо, адже всі закупівлі повинні проводитися у вигляді відкритого аукціону, в якому може взяти участь будь-хто. Так у невеликих молодих приватних підприємств з’явився шанс на успіх, адже можливість отримати замовників серед установ державного сектору відкриває нові можливості. Наголошуємо увагу, що тендери проводяться на сайті Прозорро.

Якщо говорити про підприємства, які частіш за все беруть участь у тендері, то тут дуже важко зробити остаточний висновок

Адже фактично, його повинні проводити абсолютно всі державні установи. Втім слід сказати, що деякі з них можуть потребувати нових матеріалів, обладнання, послуг та робіт частіше за інші. Це пов’язано з особливостями функціонування та сферою діяльності. Давайте спробуємо перерахувати основні види таких підприємств.

Машинобудівна галузь

Сюди входить достатньо велика кількість виробництв по всій Україні. машинобудівні виробництва різного призначення є досить великими організаціями, які постійно потребують нового обладнання та різноманітних товарів. Після введення тендерної системи, на відкриті аукціони надходить велика кількість замовлень з боку державних машинобудівних компаній, що дає змогу розвивати свій бізнес приватним підприємцям, які працюють у виробництві обладнання та матеріалів, які необхідні таким державним організаціям. З огляду на те, що ця сфера непогано розвивається можна зробити висновок, що в найближчому майбутньому ситуація не зміниться і ми й надалі будемо спостерігати регулярні тендери з боку машинобудівних підприємств.

Металургія

Досить великим сектором у економіці країни залишається видобуток та обробка різноманітної сировини. Можливо це й не є характерним для високорозвинених країн, адже видобувати корисні копалини та робити з них сировину не найпродуктивніша діяльність, та все ж металургія займає значне місце в сфері державних підприємств. А також дана галузь є регулярним організатором тендерів, адже масштаби металургійною промисловості в Україні зумовлюють непоганий попит на матеріали, що забезпечують нормальне функціонування галузі.

Підприємства легкої промисловості

Задля забезпечення буденних потреб українців працює область легкої промисловості, яка також має непоганий розвиток в межах України. Такі підприємства також досить часто беруть участь у тендерах.

Будівельні організації

Досить широкий сектор, що вже давно функціонує на території України та постійно розвивається. Дана галузь є просто чудовою можливістю для приватних підприємств, які перемагають у тендері, адже спектр послуг буде досить широким, а кількість необхідних матеріалів по справжньому вражає.

Це звісно ж не повний перелік державних підприємств, які організовують тендер на закупівлю продукції. Але навіть якщо взяти до уваги лише його, все одно можна зрозуміти, що для приватних підприємств є досить багато цікавих можливостей. Потрапити в сферу інтересів державної організації зараз надзвичайно просто, досить лише взяти участь та перемогти у тендері. Більш повний список підприємств, що беруть участь у тендері можна знайти тут https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tendery-na-zakupivlyu-obladnannya-v-prozorro. Також варто пам’ятати, що зареєструватися для участі у тендері на сайті Prozorro не вийде, для цього слід скористатися сайтом, який був зазначений вище.

qstyle

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *